..:: هـزار اسم قلم خورده - مهدی فرجی::..
سروده ها و گزارش فعالیت ها
 
نویسنده: مهدی فرجی - تهران - ۱۳۸٥/٤/٤

سلام...

از اینکه دوباره به وبلاگ نویسی رو آوردم خوشحالم.

امروز می خواهم یک کتاب را به شما بیننده ها یا خواننده های «هزار اسم قلم خورده» معرفی کنم کتابی که خودم خیلی دوستش دارم،هم خودش را هم شاعر بی ادعا و متواضعش را.

مجموعه شعر«چشمهای مشرقی» اثری است تازه منتشر شده از شاعر بی ادعا، صمیمی و دوست دانشمندم «اصغر رجبی».

غزلهای این کتاب صمیمی،روان و جذاب است. راحت با مخاطب ارتباط پیدا میکند و به دل می نشیند.«اصغر رجبی»مبتکر نیست وهیچوقت چنین ادعایی نمیکند ولی شعرش از ابتکار خالی نیست.

مقدمه این کتاب را هم با کمال افتخار من نوشته ام.

شاید تا به حال اسم اورا نشنیده باشید به این علت که او در کنگره ها شرکت نمیکند وحتی به انجمنهای ادبی کاشان هم سر نمیزند.شاید به دلیل مشغولیتهای شغلی اش باشد(او یک پلیس است والبته لیسانس ادبیات دارد) شاید هم به دلیل کم رویی اش. هرچه باشد خریدن و خواندن این کتاب را به شما توصیه میکنم.

دوستان میتوتنند برای خرید این کتاب (حتی یک نسخه)که ۸۸ صفحه و توسط انتشارات «مرسل» چاپ شده وقیمت آن۸۰۰ تومان است به آدرس : کاشان ـ صندوق پستی ۱۳۳۵ـ ۸۷۱۳۵  مکاتبه کنند یا با شماره تلفن۰۹۱۳۱۶۱۳۵۴۶ (آقای پورمدنی ـمدیر انتشارات مرسل) تماس حاصل نمایند.

اکنون غزلی از این کتاب را با هم میخوانیم:

مهدی فرجی -  تهران
مهدی فرجی متولد نهم بهمن 1358 از سال 75 برای اولین بار آثارش به طور جدی در مطبوعات منتشر شدند. وی نخستین کتاب خود را در سال 79 روانه بازار نشر کرد و در همان سال در کنگره شعر و قصه جوان کشور در هرمزگان برگزیده شد. کتاب ها هزار اسم قلم خورده / نشر مرنجاب / 79 و چشم های تو باران / انتشارات مرسل / 81 روسری باد را تکان می داد / انتشارات مرسل / 82 ای تو راز روزهای انتظار / نشر صبح روشن / 82 زیر چتر تو باران می آید / انتشارات شانی / 86 شب بی شعر / نشر تکا / 86 میخانه بی خواب / انتشارات فصل پنجم / 87 منم که می گذری /فصل پنجم/91 __________ مقام اول دومین و سومین جشنواره بین المللی شعر فجر کشور (سیمرغ بلورین) در سال های 86 و 87 __________ این وبگاه، تنها وبلاگ موجود،ویژه سروده ها، گزارش و یادداشت های ادبی مهدی فرجی است. وی هیچ وبلاگ دیگری ندارد و هرگونه مورد مشابه، تنها، برنمود شباهت اسمی است. مهدی فرجی در فیسبوک: www.facebook.com/mfaraji راه ارتباط با من :farajipoem@yahoo.com
کدهای اضافی کاربر :