..:: هـزار اسم قلم خورده - مهدی فرجی::..
سروده ها و گزارش فعالیت ها
نویسنده: مهدی فرجی - تهران - ۱۳٩٠/۸/٢٦

 دوستان خوبم سلام

بعد از مسافرتی تقریبا طولانی و دوری از شما نظراتتان را خواندم و در حد توان به اجابت ایستادم تمام قد. منتها باور کنید اینهمه کامنت از ابرهای خیال یک آدم یک متر وهفتاد سانتی هم فراتر بود ولی رویای زیباییست. برایم بنویسید تا به شوقتان بمانم.

اما آمدم دیدم مجری خوش ذوق و ترانه سرای رادیو و تلویزیون، ما را شرمنده کرده و شباهنگام به سپیده نرسیده دو سه غزل خوانده. اینها را سایت فرزاد حسنی مهربان گذاشته تا با من در صدای رویاییش پرسه بزنید. ممنونم دوست نادیده ام فرزاد جان!

از اینجا دانلود کنید


مهدی فرجی -  تهران
مهدی فرجی متولد نهم بهمن 1358 از سال 75 برای اولین بار آثارش به طور جدی در مطبوعات منتشر شدند. وی نخستین کتاب خود را در سال 79 روانه بازار نشر کرد و در همان سال در کنگره شعر و قصه جوان کشور در هرمزگان برگزیده شد. کتاب ها هزار اسم قلم خورده / نشر مرنجاب / 79 و چشم های تو باران / انتشارات مرسل / 81 روسری باد را تکان می داد / انتشارات مرسل / 82 ای تو راز روزهای انتظار / نشر صبح روشن / 82 زیر چتر تو باران می آید / انتشارات شانی / 86 شب بی شعر / نشر تکا / 86 میخانه بی خواب / انتشارات فصل پنجم / 87 منم که می گذری /فصل پنجم/91 __________ مقام اول دومین و سومین جشنواره بین المللی شعر فجر کشور (سیمرغ بلورین) در سال های 86 و 87 __________ این وبگاه، تنها وبلاگ موجود،ویژه سروده ها، گزارش و یادداشت های ادبی مهدی فرجی است. وی هیچ وبلاگ دیگری ندارد و هرگونه مورد مشابه، تنها، برنمود شباهت اسمی است. مهدی فرجی در فیسبوک: www.facebook.com/mfaraji راه ارتباط با من :farajipoem@yahoo.com
کدهای اضافی کاربر :